Leden

BEMAS heeft een uitgebreid netwerk uitgebouwd van onderhoud en asset management professionals in de Belgische industrie. Wij hebben meer dan 580 bedrijfsleden met 850+ contactpersonen. Hieronder vind je een alfabetische lijst van onze leden.
Bedrijf Locatie Land E-mail Website URL
A-Safe Menen België info@asafe.be https://www.asafe.com/
ABC Industrial Parts KRUISHOUTEM België info@abcparts.be http://www.abcparts.be
ABM-Tecna FLEURUS België info@abm-tecna.be http://www.abm-tecna.be
ABN Klimatisatie - Munsterbilzen Munsterbilzen België info@abn.be https://abn.be/
ACD ESSEN België info@acdnv.be http://www.acdnv.be
ACTA vzw BRASSCHAAT België acta.info@acta-vzw.be http://www.acta-vzw.be
Actemium Aalter Aalter België info.be@actemium.com http://www.actemium.be
Actemium Lille Digital Solutions Lille Frankrijk contact@teepee.fr https://www.teepee.fr/
Ad Control Process Saint-Cyr-L'école Frankrijk alain.dika@adcontrolprocess.com https://www.adcontrolprocess.com
Adam Pumps Andrimont België info@adam-pumps.be http://www.adam-pumps.be
Advachem Hautrage België info@advachem.com http://www.advachem.be
Advando Project Control Terneuzen Nederland info@advando.nl https://www.advando.nl
Advario Gas Terminal NV KALLO België info@advario.com
Advario Stolthaven Antwerp ANTWERPEN België officeteam.otsa@advario.com
AEC Automotive Systems bv Verrebroek België i.stoop@aecsolutions.com https://www.aecsolutions.com
Aerzen Belgium Kortenberg België belgium@aerzen.com http://www.aerzen.be
Afton Chemical SRL Ecaussinnes-Lalaing België feluyohfinance@aftonchemical.com http://www.aftonchemical.com
AGC Glass Europe - Kempenglas MOL België communications@eu.agc.com http://www.agc-glass.eu/en
AGC Glass Europe - Site de Moustier- Sur- Sambre Moustier-sur-Sambre België http://www.agc-glass.eu
Agfa Gevaert ANTWERPEN-MORTSEL België http://www.agfa.com
Agidens - Internationale hoofdzetel ZWIJNDRECHT België info@agidens.com http://www.agidens.com
Agilitec BREDA Nederland info@agilitec.nl http://www.agilitec.eu
Agrifirm Drongen België info@agrifirm.com http://agrifirm.be
Agristo Harelbeke-Hulste België info@agristo.com http://www.agristo.com/
AIHE - Association des industries VISE België infos@aihe.be http://www.aihe.be
Air Liquide Large Industries Brussel België http://www.airliquide-benelux.com
Akkodis Groot-Bijgaarden België liege@modisbelgium.be
Alco Bio Fuel Sint-Kruis-Winkel België info@alcobiofuel.com http://www.alcobiofuel.com
Alfa Laval Benelux BV - Breda Breda Nederland benelux.info@alfalaval.com
Algist Bruggeman GENT België info@algistbrug.be https://algistbruggeman.be
Allnex Belgium - Drogenbos DROGENBOS België info@allnex.be
Alpha Maintenance Jette België info@alphamaintenance-sa.com http://alphamaintenance-sa.com
Alpha Maintenance Systems Sint-Pieters-Leeuw België info@alphams.eu https://alphams.eu
Alpro WEVELGEM België info@alpro.com http://www.alpro.be
Aluminium Duffel BV DUFFEL België info.duffel@aluminiumduffel.com http://www.alvancegroup.com
Amcor Flexibles Extrusion Gent GENT België
ANTTEC + Berchem België info@limtec.be http://WWW.LIMTEC.BE
AP Hogeschool Antwerpen - Dept. Industrie & Omgeving ANTWERPEN België info@ap.be https://www.ap.be/departement/wetenschap-en-techniek
Aperam Châtelet Châtelet België stainless@aperam.com
Aperam Stainless Belgium - Genk GENK België http://www.aperam.com
Aptean Vilvoorde België belgium@optiware.com https://www.aptean.com
Aquafin AARTSELAAR België info@aquafin.be http://www.aquafin.be
AR Metallizing Genk België
ArcelorMittal - Industeel Belgium MARCHIENNE-AU-PONT België http://industeel.arcelormittal.com/
ArcelorMittal Belgium FLÉMALLE België infoliege@arcelormittal.com http://www.arcelormittal.com
Argon Measuring Solutions LEUVEN België info@argon-ms.be http://www.argon-ms.be
Arkani-Projects Mechelen België info@arkani-projects.com http://www.arkani-projects.com
Arlanxeo ZWIJNDRECHT België http://www.arlanxeo.com
Armacell Benelux Thimister-Clermont België info.benelux@armacell.com http://www.armacell.com/
ASCO Industries ZAVENTEM België asco@asco.be http://www.asco.be
Ashland Specialties Belgium Doel België http://www.ashland.com
Astra Sweets TURNHOUT België https://www.astrasweets.com
ATI-consult Talence Frankrijk contact@ati-consult.fr
Atlas Copco Rental Europe Boom België rental.belgium@atlascopco.com http://www.atlascopcorental.be
ATTENTIA Sint-Agatha-Berchem België info.kmo@attentia.be http://www.attentia.be
Aurubis Beerse nv BEERSE België contact.beerse@aurubis.com https://www.aurubis.com/beerse/
Aurubis Olen nv OLEN België info-olen@aurubis.com http://www.aurubis.com/olen
Avery Dennison Belgie TURNHOUT België http://tapes.averydennison.com/en/home.html
AVEVA Select Benelux Wommelgem België info@benelux.avevaselect.com https://www.benelux.avevaselect.com/
Aveve Veevoeding Merksem MERKSEM België https://aveveagrarisch.be
AVIETA Vinalmont België info@avieta.com http://www.avieta.com
Aviko Belgium PROVEN België info.proven@aviko.com https://www.aviko.be/nl/
AVIServ - Added Value Industrial Services Antwerpen België welcome@aviserv.be https://aviserv.be
AVK Belgium LOKEREN België industry@avkvalves.be http://www.avkindustrial.be

BEMAS Corporate Sponsors